Тайните на Bubarstvo

Предаването „Конете на България“ с нов телевизионен сезон

Копринотъкачни фабрики в Свиленград, Враца, Хасково, Русе и София

Хотан - столица на държава-оазис по пътя на коприната в Китай

ЕТИКЕТИ:бубарствобубено семебубикопринапашкуличерници

Поръчката за последната част на Софийския околовръстен път тръгва до месеци

Малко математикаНационалният център по бубарство изкупува продукциятаНай-голямата в Европа генетична банка при черницатаГърция подпомага производството на копринени буби със субсидии от ЕСЗнания за отглеждане на черничеви дръвчетаАзотофиксиращи култури

Във всеки един момент може да промените вашите настройки за бисквитки.

Черничеви дървета са останали в селата и малките градове в България, тъй като навремето страната Бубарство ни е била голям производител на черничеви буби, особено в Северозападна България, Хасково и Харманли.

Подкаст

Агропрогноза: Валежи и подобрение на условията за провеждане на сезонните почвообработки

Биосъвместимите копринени влакна се използват активно в операции. Учените дори се опитват да развият кръвоносни съдове и сърдечни клапи, използвайки тези влакна.

Копринените буби днес са напълно зависими от хората за оцеляване, пряк резултат от изкуствен подбор. Други характеристики, отгледани в гъсеницата на домашната копринена буба, са толерантност към човешка близост и боравене, както и към прекомерно струпване.

Вносът на земеделски продукти от трети страни в ЕС – наболял проблем, но решение не се задава Европейските фермерски протести...

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Тайните на Bubarstvo”

Leave a Reply

Gravatar